Küçükçekmece Bosch Servisi Hizmetleri

Hakkımızda

Hakkımızda

Servisimiz, Küçükçekmece Bosch Servisi için buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kombi ve klima cihazlarına özel servis hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, kurumsal müşteri odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada hizmetlerine en iyi şekilde yansıtmaktadır. Servis sektöründe yeni eğilimleri öngörerek en son teknolojiyi takip edip sürekli kendini geliştirmektedir. Gelişime açık yenilikçi çizgisi ile sektörde standartları sürekli yükseltmektedir.

Bu amaçla firmamız; “HIZLI ÇÖZÜM” sloganı ile kendisini sürekli geliştirerek, müşteri isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel hizmet politikası olarak belirlemiştir.

HIZLI ÇÖZÜM arıyorsanız (0212) 540 4145 numaralı telefondan hemen bizleri arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Misyonumuz

Araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizle müşterilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevreye duyarlı servis hizmeti sunmak.

Vizyonumuz

En son yenilikleri takip ederek servis kalitesinde sürekli yenilenmek ve emin adımlarla sektörün önde gelen firması olmak.